אילן את גביש

פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום

בעידן בו כולנו מוקפים באלומיניום מכל עבר, בחלונות, בדלתות, בשערים ובגדות, כולנו יודעים פחות או יותר פרופיל אלומיניום מהו. יחד עם זאת, העולם של פרופילי אלומיניום הוא נרחב ומגוון הרבה יותר מאלו שמקיפים אותנו בביתנו, המה גם שאת רובם אנחנו לא יכולים לראות בתצורתם המלאה. בפועל, ישנם מאות סוגים של פרופילי אלומניום ובהם פרופילים למעקות, פרופילים לזיגוג, פרופילי פרזול וחיבור, פרופילים זוויתיים, כנפיים להזזה, משקופים להזזה, פרופילי עזר לוויטרינות ועוד ועוד. אחד מהתחומים בהם משמשים פרופילי אלומיניום כרכיבי מפתח במערכות גדולות הוא התחום של פרופילים תעשייתיים

 

מהם פרופילים תעשייתיים?

פרופיל תעשייתי הוא פרופיל המשמש לבניית קונסטרוקציות תעשייה ובכלל זה עמדות עבודה בבתי מלאכה, מסועים, ריהוט תעשייתי, סטנדים ומכלולים להצבת רכיבי ייצור בקווי ייצור וכדומה. באמצעות פרופילים מודולאריים אלה ניתן לבנות מערכות אוטומטיות או חצי אוטומטיות, המיועדות לבצע תהליכים שונים בתחום התעשייה, ובכלל זה תנועה לפנים ולאחור או מטה ומעלה, זרוע סיבובית, פלטפורמת עמדות בשלבי ייצור וכן הלאה. פרופילים אלומיניום מודולאריים לשימוש תעשייתי חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד של חוזק מבני ודיוק על מנת למלא את תפקידם.

 

חוזק מבני של פרופילי אלומיניום

אלומיניום היא מתכת חזקה מאוד וקלה מאוד, אבל היא לא יכולה לעמוד בכל עומס. בכדי להגביר את החוזק המבני של פרופיל דקיק בעובי מספר ס"מ כך שיוכל לשאת זגוגית ענקית במשקל עשרות ק"ג, מיוצר הפרופיל עם תצורה פנימית הכוללת זיזים, מסילות, זוויות ותומכנים שמעניקים לו חוזק מבני גבוה עשרות מונים מאשר פיסת אלומיניום חלקה. שיקולים הנדסיים אלה לא צריכים כמובן לעניין אתכם ברכישת פרופילי אלומניום, אבל הם יכולים להסביר לכם מדוע אתם נדרשים לפרופיל ספציפי לכל מטרה ולא יכולים להשתמש בפרופיל סטנדרטי אחד למספר מטרות במקביל.

חברת אילן את גביש מתמחה בתחום הפרופילים התעשייתיים, לבניית קונסטרוקציות ורכיבי ייצור לתעשייה. החברה מייצרת מערכות סמי-אוטומטיות ואוטומטיות מלאות מבוססות פרופילים אלומיניום לשלל יישומים תעשייתיים עם אפשרות לשילוב אלמנטים פנאומטיים ורכיבי בקרה במסגרת פתרונות Turn Key מלאים מקצה לקצה על פי דרישות הלקוח. לפרטים נוספים ולביצוע הזמנות של הפרופילים הדרושים לכם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-9221824.

 

פרופילי אלמיניום

פרופילים מודולריים המשמשים לבנייה של עמדות עבודה, כיסויים למכונות, מתקני עזר ועוד.

אביזרים מכניים

חלקים ואביזרים מכניים לשימוש עם פרופילים, מתקנים ומכונות.

רגליות

רגליות עם בולמים לספיגת רעידות.

קשיחים ואביזרים למכונות

אביזרים לחלקי מכונות. הזזה, נעילה.

גלגלים לתעשיה

גלגלים לתעשייה מכל הסוגים לציוד ושינוע

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה