מאמרים

מאמרים

שסתומים

חברת אילן את גביש מתמחה כבר יותר מארבעה עשורים בתכנון, ייעוץ, אספקת רכיבים וביצוע מערכות בקרה, פרופילים ואוטומציה לענפי התעשייה השונים. חברתנו מחזיק מרכז ייצור ביקנעם עלית וכן שלושה סניפים ביקנעם עילית, אשדוד ופתח תקווה, ואנו משמשים כנציגים של למעלה מחמישים חברות מכל רחבי תבל, ביניהן הנחשבות למובילות בתחומן. ברשותנו מלאי גדול ומקיף של מוצרי איכות, לרבות שסתומים חשמליים ופנאומטים, המאפשר לנו לספק לכל לקוח מענה מהיר וברמה גבוהה ביותר בהתאם לצרכיו.

להמשך קריאה

 

בוכנות פנאומטיות

מאז שנת 1973 מספקת חברת אילן את גביש פתרונות ייעוץ, תכנון, ביצוע ואספקת רכיבים של מערכות בתחומי האוטומציה, הפרופילים והבקרה. שירותינו ניתנים לקשת רחבה של גורמים במשק, ביניהם מפעלי תעשייה רבים, תעשיית ההייטק והרפואה, תחבורה ציבורית, משרדי ממשלה וצה"ל. לקוחותינו נהנים משילוב של יכולות מתקדמות בשיווק ובייצור, וכן ממלאי מקיף ומגוון של פריטים לרבות בוכנות פנאומטיות. זאת בנוסף על היותנו נציגים של יותר מ- 50 חברות עולמיות הנמנות על המובילות בתחומן.

להמשך קריאה

 

רובוט שיתופי

בעשורים האחרונים נכנסים לשימוש יותר ויותר רובוטים בתהליכי ייצור ומיון ובתהליכים אחרים שמבוססים בעיקרם על עבודת כפיים מוטורית מקצועית. מגמה זו שוברת שיאים חדשים בכל שנה שעוברת ואיתם גם עולה החשש המוכר והידוע מפני החלפת ההון האנושי בהון טכנולוגי של רובוטים, המסוגלים לבצע את העבודה בצורה יעילה יותר, מדויקת יותר וזולה יותר. לחשש זה יש בהחלט בסיס והשפעתו המדורגת כבר ניכרת בשטח, אם כי התוצאות הן אינן קטסטרופליות כפי שחשבנו ובאות לידי ביטוי בעיקר בהתפתחות מקצועות חדשים והסבות מקצועיות של עובדי ייצור. אלא שמגמה זו גם הביאה איתה תובנה חדשה ומובהקת: הרובוטים לא יכולים לחלוטין להחליף את האדם וזהו בדיוק המקום בו נכנס לתמונה התחום של רובוט שיתופי.

להמשך קריאה

 

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה