אילן את גביש

חיבורים מהירים

מחברי בזק

מחברי בזק מניילון 6.6 המהווים פתרון אידאלי ופשוט לחיבור וניתוק צינורות. קיימת אופצייה לשינוי האאורינגים במחברים לעבודה בכימיקלים אגרסיביים.

מחברים קשיחים

מעברים מפליז, פליז בציפוי ניקל ונירוסטה ללחצים בינוניים וגבוהים. בקו רחב של מוצרים אלו ניתן למצוא מעברי הברגות שונים, משתיקים, פקקים, סעפות ועוד.

חיבורים מהירים עם תקן מזון

מחברי בזק בעלי עמידות גבוהה לקורוזיה, שריטות וטמפרטורה. קיימים בפליז מצופה ניקל מלא ובנירוסטה. מתאימים לאפליקציות מיוחדות כגון תעשיית המזון, עבודה בשמנים, קיטור וכד'.

רכיבים פונקציונאליים

בשטחה של האוטומציה התעשייתית קיימת דרישה למחברים אשר ניתן לשלוט בספיקת ובזרימת האוויר. בקבוצת מוצרים זו ניתן למצוא את הצמצמים העדינים והמדויקים ביותר בשוק. כמו כן, קו מוצרים זה רחב מאוד וכולל ווסתי קו, רגשים פנאומטיים, שסתומי התחלה רכה, שסתומי עצירה ועוד.

צנרת למערכות אוויר

צנרות אלומיניום אוויר ראשוניות, מחודשות או מניאטוריות. המערכת בנויה לעבודה עם אוויר, וואקום וגזים אדישים. המערכת מודולרית ופשוטה מאוד להרכבה, שינויים ופירוק. ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרים נלווים למערכת זו.

מפעילים פנאומטיים

ברזים פנאומטיים המצוידים עם המפעיל כיחידה אחת. למרות המראה המניאטורי הברזים שומרים על המעבר המלא. פתרון אידיאלי במקרים של חוסר מקום פיזי וכמו כן אטרקטיביים מאוד במחירם.

ברזים כדוריים

מגוון רחב של ברזים כדוריים הכולל ברזים מניאטורים, ברזים זוויתיים, ברזי 3 דרך, ברזי נירוסטה ופליז וברזים לפנל. ניתן אף למצוא ברזים העומדים בלחצים עד ל-40 בר.

מחברי בזק מניילון מאושרי NSF