בוכנה פנאומטית

בוכנה פנאומטית

מאז שנת 1973 מספקת חברת אילן את גביש פתרונות ייעוץ, תכנון, ביצוע ואספקת רכיבים של מערכות בתחומי האוטומציה, הפרופילים והבקרה. שירותינו ניתנים לקשת רחבה של גורמים במשק, ביניהם מפעלי תעשייה רבים, תעשיית ההייטק והרפואה, תחבורה ציבורית, משרדי ממשלה וצה"ל. לקוחותינו נהנים משילוב של יכולות מתקדמות בשיווק ובייצור, וכן ממלאי מקיף ומגוון של פריטים לרבות בוכנות פנאומטיות. זאת בנוסף על היותנו נציגים של יותר מ- 50 חברות עולמיות הנמנות על המובילות בתחומן. כל היתרונות הללו מבטיחים ללקוחות אילן את גביש מענה ויעיל והולם לכל דרישה, הניתן בשירות עקבי ואיכותי.

מערכות פנאומטיקה ובוכנות

אנו מחזיקים ציוד מגוון למערכות פנאומטיות, שפועלות באופן מכאני על לחץ אוויר או גזים דחוסים אחרים. אלו הן מערכות המעמידות יתרונות מהותיים בהשוואה למערכות הידראוליות, כגון קומפקטיות, עלות נמוכה, בטיחות השימוש וניקיון. בתוך כך, אחד ממרכיביהן הבסיסיים הינה בוכנה פנאומטית שמבוססת על ניצול הגז הדחוס והמרתו לכדי אנרגיית תנועה. כלומר, בניגוד לבוכנות הידראוליות שמבוססות על לחצי שמן ונוזלים אחרים, הבוכנה הפנאומטית עושה שימוש באוויר שנדחס לתוכה ומתפשט, דבר היוצר את התנועה. אנו מחזיקים בוכנות ISO פנאומטיות עגולות וסטנדרטיות בקטרים שונים הנעים בין 4 מילימטרים ועד 320 מילימטרים, עם אביזרי דפינה מסוגים שונים ואפשרויות הובלה שונות. כמו כן, ברשותנו בוכנות מהלך קצר פנקייק ומעצור בעלות צילינדרים קומפקטיים, המקנים שמירה על הקוטר הנדרש תוך חיסכון במקום. הבוכנות קיימות במלאי בקטרים שונים החל ב- 12 מילימטרים ועד 160 מילימטרים, ומופעלות אוויר-אוויר-קפיץ. הינכם מוזמנים לעיין במפרטי היצרן ולהסתייע בקישורים לאתרי היצרנים שיוצאים מאתרנו.

ציוד נוסף

כאמור, ברשותנו ציוד מגוון עבור מערכות פנאומטיקה ואוטומציה, לרבות צנרת אוויר, ציוד ואקום, מחברים מהירים המתאימים לכל סוגי הגזים והזרמים, ברזים מסתובבים וברזים חשמליים. זאת בנוסף על מערכות שירות, מדי לחץ, וסתים מדויקים ומיוחדים, בולמים, כריות אוויר, ציוד מיוחד ועוד. לצד מוצרי האיכות אנו מספקים ללקוחותינו שירות מהיר וליווי קרוב, על מנת להעניק להם פתרונות הולמים ומתקדמים לכל צורך ודרישה. לפרטים נוספים והזמנות, צרו קשר עם נציגי חברתנו בטלפון שמספרו 03-9221824 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום