שסתומים

שסתומים

חברת אילן את גביש מתמחה כבר יותר מארבעה עשורים בתכנון, ייעוץ, אספקת רכיבים וביצוע מערכות בקרה, פרופילים ואוטומציה לענפי התעשייה השונים. חברתנו מחזיק מרכז ייצור ביקנעם עלית וכן שלושה סניפים ביקנעם עילית, אשדוד ופתח תקווה, ואנו משמשים כנציגים של למעלה מחמישים חברות מכל רחבי תבל, ביניהן הנחשבות למובילות בתחומן. ברשותנו מלאי גדול ומקיף של מוצרי איכות, לרבות שסתומים חשמליים ופנאומטים, המאפשר לנו לספק לכל לקוח מענה מהיר וברמה גבוהה ביותר בהתאם לצרכיו. לאורך השנים סיפקנו פתרונות מתקדמים ויעילים לשורה ארוכה של לקוחות, ביניהם מפעלי תעשייה רבים במשק, צה"ל, משרדי ממשלה, היי טק, תחבורה ציבורית והתעשייה הרפואית.

מערכות פנאומטיקה ושסתומים

ברשותנו ציוד איכותי המיועד למערכות פנאומטיקה שונות, המופעלות באמצעות לחץ אוויר וכוללות שסתומים, בוכנות, וסתים ומדחסים. מדובר במערכות הפועלות באופן מכאני בעזרת גזים דחוסים, ומרביתן פועלות על אוויר שאינו מסוכן או גורם נזקים, מצוי בשפע ובעלויות נמוכות. על כן, הן מספקות מספר יתרונות בהשוואה למערכות הידראוליות, ביניהם ניקיון, קומפקטיות, זמינות חלפים, עלויות נמוכות, ואפשרות לשימוש בטוח בכל אתר ומפעל. כאמור, אחד המרכיבים המרכזיים של מערכות אלו הוא שסתום חשמלי, פנאומטי או ידני המשמש בתור ברז שמתעל את הגז פנימה והחוצה מבוכנות או ממכלולים פנאומטים אחרים. חשוב לציין כי השסתומים מגיעים במספר תצורות, כגון שסתום פיקוד עם או ללא תקשורת, פיילוט, הפעלה ישירה, התאמה למהירויות וספיקות מסדרי גודל שונים, וכן בגדלים משתנים. אנו מספקים מגוון רחב של שסתומים מופעלי חשמל – אוויר - קפיץ, אוויר – אוויר – קפיץ, 2/3, 2/4 ו- 2/5 בגדלי 11/2 – M5.

שירות יעיל, מקצועי ומהיר

יש להדגיש כי התאמתה של המערכת הנכונה לצרכי הלקוח ולתנאים במתחם דורשת בקיאות מעמיקה, ויכולת לתכנן ולבצע את הפרויקט באופן מושלם. על המערכת לתת מענה יעיל ואופטימאלי לדרישות ולהתגבר על מכשולים ואתגרים תוך צפייתם מראש. בדיוק למען מטרה זו עומדים לרשותכם אנשים המקצוע של חברתנו, אשר ילוו אתכם לכל אורך הדרך באופן קרוב. המעוניינים בפרטים נוספים ובביצוע הזמנות, מוזמנים ליצור קשר עם חברת אילן את גביש ב- 03-9221824.

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום