ברזים כדוריים

מגוון רחב של ברזים כדוריים הכולל ברזים מניאטורים, ברזים זוויתיים, ברזי 3 דרך, ברזי נירוסטה ופליז וברזים לפנל. ניתן אף למצוא ברזים העומדים בלחצים עד ל-40 בר.

חיבורים מהירים עם תקן מזון

מחברי בזק בעלי עמידות גבוהה לקורוזיה, שריטות וטמפרטורה. קיימים בפליז מצופה ניקל מלא ובנירוסטה. מתאימים לאפליקציות מיוחדות כגון תעשיית המזון, עבודה בשמנים, קיטור וכד'.

מחברי בזק

מחברי בזק מניילון 6.6 המהווים פתרון אידאלי ופשוט לחיבור וניתוק צינורות. קיימת אופצייה לשינוי האאורינגים במחברים לעבודה בכימיקלים אגרסיביים.

הצעת מחיר
מחברי בזק מניילון מאושרי NSF

מחברי בזק מניילון מלא (כולל הברגה) מאושרי NSF ומתאימים לעבודה עם מי שתייה.

הצעת מחיר
לינקים
הורדות
 File in pdf formatLIQUIFIT (12845KB)
מחברים קשיחים

מעברים מפליז, פליז בציפוי ניקל ונירוסטה ללחצים בינוניים וגבוהים. בקו רחב של מוצרים אלו ניתן למצוא מעברי הברגות שונים, משתיקים, פקקים, סעפות ועוד.

מפעילים פנאומטיים

ברזים פנאומטיים המצוידים עם המפעיל כיחידה אחת. למרות המראה המניאטורי הברזים שומרים על המעבר המלא. פתרון אידיאלי במקרים של חוסר מקום פיזי וכמו כן אטרקטיביים מאוד במחירם.

צנרת למערכות אוויר

צנרות אלומיניום אוויר ראשוניות, מחודשות או מניאטוריות. המערכת בנויה לעבודה עם אוויר, וואקום וגזים אדישים. המערכת מודולרית ופשוטה מאוד להרכבה, שינויים ופירוק. ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרים נלווים למערכת זו.

רכיבים פונקציונאליים

בשטחה של האוטומציה התעשייתית קיימת דרישה למחברים אשר ניתן לשלוט בספיקת ובזרימת האוויר. בקבוצת מוצרים זו ניתן למצוא את הצמצמים העדינים והמדויקים ביותר בשוק. כמו כן, קו מוצרים זה רחב מאוד וכולל ווסתי קו, רגשים פנאומטיים, שסתומי התחלה רכה, שסתומי עצירה ועוד.